Program perioada 2 iunie – 12 iunie 2020

/ 0 comments

Stimați beneficiari, Pentru a răspunde nevoilor dumneavoastră, am postat programul orelor de pregătire pentru elevii claselor a opta. PROGRAM 2-12 iunie  


Clasa Grupa Ziua/Data Interval orar Disciplina
Nume și prenume profesori Sala de clasa
VIII A Grupa 1 Marți 2.06;
9.06
8:30-9:30 Matematică Oprișan Carmen 1
9:40-10:40 Limba română Butnaru Anda-Isabela 2
Joi 4.06 8:30-9:30 Matematică Oprișan Carmen 1

9:40-10:40 Limba română Butnaru Anda-Isabela 2
Grupa 2 Marți 2.06;
9.06
9:55-10:55 Matematică Oprișan Carmen
3
8:45-9:45 Limba română Butnaru Anda-Isabela 4
Joi 4.06 9:55-10:55 Matematică Oprișan Carmen
3
8:45-9:45 Limba română Butnaru Anda-Isabela 4
VIII B
Grupa 1 Miercuri3.06; 10.06
8:30-9:30
Matematică Petre Ioana 1
9:40-10:40 Limba română Davidoiu Adina 2
Vineri
5.06 8:30-9:30
Matematică
Petre Ioana 1
9:40-10:40 Limba română Davidoiu Adina 2
Grupa 2
Miercuri3.06; 10.06 9:55-10:55 Matematică Petre Ioana 3
8:45-9:45 Limba română Davidoiu Adina 4
Vineri
5.06 8:30-9:30 Matematică Petre Ioana 3
8:45-9:45 Limba română Davidoiu Adina 4


În afara programului prezentat mai sus, pregătirea la matematică și limba și literatura română va continua și în mediul on-line pentru toți elevii, precum și pentru cei care, din motive obiective, nu pot fi prezenți la activitatea de la școală.

 

ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT STOENEȘTI

Clasa Grupa Ziua/Data Interval orar Disciplina
Nume și prenume profesori Sala de clasa
VIII Grupa 1 Marți 2.06;
9.06 8:45-9:45 Matematică Stănescu Mihaela
1
9:55-10:55 Limba română Naum Paula 2
Joi
4.06;
11.06 8:45-9:45 Matematică Stănescu Mihaela 1

9:55-10:55 Limba română Naum Paula 2
Vineri
5.06 8:45-9:45 Matematică Stănescu Mihaela
1
9:55-10:55 Limba română Naum Paula 2
Grupa 2 Marți 2.06;
9.06 10:10 -11:10 Matematică Stănescu Mihaela
3
9:00-10:00 Limba română Naum Paula 4
Joi
4.06;
11.06 10:10 -11:10 Matematică Stănescu Mihaela
3
9:00-10:00 Limba română Naum Paula 4
Vineri
5.06 10:10 -11:10 Matematică Stănescu Mihaela
3
9:00-10:00 Limba română Naum Paula 4


În afara programului prezentat mai sus, pregătirea la matematică și limba și literatura română va continua și în mediul on-line pentru toți elevii, precum și pentru cei care, din motive obiective, nu pot fi prezenți la activitatea de la școală.

Director,
CĂLINOIU ELENA – SONIA

Director adjunct,
GRAUR MARILENA

Share this Post

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*